dekorasyon
Profesyonel çözümler, A'dan Z'ye tadilat...
0533 725 98 42

HAKKIMIZDA

HN yapı dekorasyon olarak  uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesiyle, gerek firma kaynaklarıyla, gerek çözüm ortaklarıyla yürütmüş olduğu tüm projelerde, uzman titizliğinde kaliteli servisler üretmiştir. Her geçen yıl yeni nesil teknolojiyle birlikte sektörde değişen beklentileri daha profesyonel karşılamak adına ekipman yatırımlarına öncelik tanınırken, insan kaynağı eğitimleriyle de sektörel bilgi ve beceri güncel tutulmaktadır.

Kuruluştan bu yana uzman ekiplerimizle bütün tadilat ve sıfırdan inşaat yapımı işlerinde profosyonel çözümler üretiyoruz,
 yapılan bütün işler firmamızın garantisi altında tüm türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
 
Tercih edilen firma kimliğimizi, bulunduğumuz sektöre yapılan yoğun yatırımlar belirlemektedir. Kaliteli ürün kullanımı ve beraberinde ürettiğimiz kaliteli işçilik yaklaşımı, çalıştığımız tüm projelerde, mutlak memnuniyetle sonuçlanmıştır.
 
HN yapı dekorasyon, gerek kamu, gerek özel şirketlere ait, Alış Veriş Merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, konsept mağazalar, toplu konutlar, turizm tesisleri ve bankaların ihtiyaç duyduğu, dekorasyon, renevasyon ve ince inşaat işlerinde uygulama hizmetleri üreten yüksek deneyime sahip bir firmadır.
 
Görev aldığımız tüm projelerde, beklentileri karşılayacak servisleri, uzman iş gücü kaynağımızla karşılarken, her projede kendini yenileyerek bir sonraki projeye daha büyük heyecanlarla hazırlanırız. Bu durum dinamik yapımızın lokomotifi olarak, bizi hep başarılı proje teslimleriyle ödüllendirmiştir.


 

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
GÜRKAN SONGUR
Dekorasyon işlerimizi hn yapı firmasına yaptırdık. Herkese tavsiye ederiz burdan kendilerine teşekkür ederiz. (22.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      
hn yapidekorasyon